O Nas

Kiedy odkryliśmy niezwykłą moc i niesamowity smak płynący z Soków Coldpress, nie było dnia, byśmy nie wyciskali świeżych zielonych liści, warzyw i soczystych owoców. Soki Coldpress stały się nieodłącznym elementem naszej codziennej diety. Naturalnie, piciem soków zaczęliśmy zarażać naszą rodzinę, przyjaciół, bliższych i dalszych znajomych. Dla nas stało się to stylem życia i świetną opcją na przemycenie tak ważnych w diecie człowieka warzyw i owoców, o których ciągle tak wielu zapomina…

Czując, jakie korzyści czerpie nasz organizm dzięki sokom coldpress postanowiliśmy pójść o krok dalej i zgłębić tajniki znanego od lat oczyszczania sokami. Tak we współpracy z naszym dietetykiem powstały Detoksy Sokowe We Love Eco wyłącznie na bazie ekologicznych składników.

To była prawdziwa Rewolucja!

Niesamowity przypływ energii, lepszy sen i koncentracja, cera stała się bardziej nawilżona i elastyczna, włosy jakby bardziej lśniące, a i paznokcie w końcu przestały się rozdwajać! Efektem zupełnie ubocznym diety sokowej była utrata kilogramów i w końcu płaski brzuch!

A to tylko efekty zewnętrzne. A jak działa Detoks Sokowy w środku Twojego ciała?

Zacznijmy od wyjaśnienia pokrótce czym jest detoksykacja?

Każdy lekarz i dietetyk powie Ci, że nasz organizm oczyszcza się naturalnie każdego dnia. Oczywiście tak jest. Nasze ciało uruchamia procesy wydalania lub neutralizowania toksyn poprzez jelita, wątrobę, nerki, płuca, limfę, a także skórę. Jednak w dzisiejszym świecie nasz organizm i jego poszczególne organy są zwyczajnie przeładowane i nie są w stanie usunąć niechcianych substancji, co za tym idzie kumulują się one w naszych tkankach.

Oczyszczanie naszego organizmu ma na celu usunąć przyczyny niedomagań poszczególnych narządów zanim pojawią się objawy. Jest to odwrotna metoda do znanych nam wszystkim konwencjonalnych metod leczenia, w których leczy się wyłącznie objawy, nie szukając nawet przyczyny.

Detoksykacja to najlepsze co możesz zrobić dla swojego ciała. Dzięki temu utrzymasz wysoką odporność, prawidłowo funkcjonujące procesy naturalnej eliminacji, dobre krążenie, tak, abyś stworzył swojemu ciało odpowiednie środowisko do walki z niechcianymi substancjami. Regularna detoksykacja zrobi wielka różnicę nie tylko dla naszego ciała ale również dla lepszej jakości życia.

Przekonaj się wybierając jeden z naszych programów oczyszczających. Na zdrowie!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl